Головна / Блог / Як правильно прати речі новонародженого: поради для батьків
Як правильно прати речі новонародженого: поради для батьків
Народження малюка – це одна з найщасливіших подій у житті кожної родини. Але з появою нового маленького члена сім’ї, та навіть до цього моменту, виникає безліч питань, від яких буквально голова йде обертом. Один з таких аспектів — прання дитячих речей. Адже гігієна новонародженого починається з чистоти його одягу. І в цьому питанні немає незначних дрібниць. Значення має і температура води, і періодичність, і правильні засоби для прання речей новонароджених. Але все по черзі. Вітаємо малечу в цьому світі та розбираємо безпечне прання в деталях.
Ніжніше за хмаринку: чому дитячий одяг вимагає особливого догляду?
Немовля — це не просто маленьке диво і серце родини, але й окремий світ зі своїми особливостями, вимогами та специфікою догляду. Серед головних нюансів, що потрібно знати батькам:
Шкіра немовляти в кілька разів тонша за шкіру дорослого. Вона ще не має розвиненого захисного бар’єра. Тож вбирає все, що на неї потрапляє – від маминих ніжних дотиків до залишків прального засобу на одязі. Будь-яка агресивна хімія або жорстка тканина можуть викликати подразнення, сухість чи навіть висипання.
Імунітет дитини ще не готовий до повноцінних “випробувань” навколишнього світу. На момент народження малюк не має повністю сформованої імунної системи. Він отримує антитіла від мами, але організм ще не вміє ефективно боротися з мікробами, що можуть залишатися на одязі. Тому прання дитячих речей — це розмова про забезпечення максимальної чистоти, що зберігає здоров’я.
Алергічні реакції та подразнення — непрохані гості нової родини. Поки шкіра малюка адаптується до світу, вона дуже чутлива до будь-яких подразників. Деякі компоненти звичних пральних порошків, зокрема фосфати, віддушки чи агресивні ПАР можуть викликати почервоніння, свербіж або навіть контактний дерматит. Вирішить цю проблему безфосфатний порошок з натуральним складом та без ароматизаторів.
Забруднення нового рівня. Життя новонародженого – це не тільки сон та милі посмішки, а й плями, плями та ще раз плями. Від зригування молока до несподіваних «аварій» підгузка – дитячий одяг брудниться швидше, ніж мама встигне озирнутися. Доводиться стрімко “перелаштовувати маршрути”, змінювати білизну та шукати як вивести жовті плями на дитячому одязі.
Специфіка дитячих речей. Адекватні та відповідальні виробники дбають про якість білизни новонароджених. М’які, делікатні та безпечні речі чудово дихають, але водночас швидко вбирають забруднення. Крім того, структура тканини дуже тендітна, та часто не витримує інтенсивного прання агресивними засобами.
Всі ці аспекти викликають розгубленість та занепокоєння. Тож як і чим прати речі новонародженого?
Гель для прання дитячих речей — чистота без компромісів та ризиків
Поринаючи у світ нових турбот по догляду за дитиною, стає зрозумілим, що звичайний порошок з полички супермаркету не підійде для речей новонароджених. Тож в діло вступають інновації та новітні розробки виробників. Найкраща з пропозицій — дитячий рідкий порошок MADEFOR BABY CARE.
Спеціальна формула засобу заснована на роботі біологічно-активних ензимів, що делікатно, але безкомпромісно усувають органічні забруднення, не чинять впливу на організм малюка та дбають про тендітні тканини дитячих речей. Одночасно потужний та ніжний гель для прання дитячих речей:
ідеально виводить навіть найскладніші плями, не руйнуючи при цьому структуру тканини;
розчиняється та виполіскується без залишку, тож не буде жодних мильних крупинок у швах бодіка;
не містить агресивних компонентів, тільки безпечні екологічні складові;
зберігає м’якість тканини та виключає подразнення.
Турбота про малюка та спокій та впевненість для батьків — це те, за що MADEFOR BABY CARE обирають відповідальні родини для прання дитячих речей. На додаток, використання засобу актуальне не тільки для малечі. Дитячий рідкий порошок стане в пригоді для прання речей всієї родини:
молодої матусі, що потребує особливої турботи після пологів та під час годування;
родичів, що контактують з новонародженим;
людей з чутливою шкірою та алергіків, незалежно від того, чи є родині малюки.
Поради та правила — що треба знати батькам?
Тож що в результаті? Що треба пам’ятати батькам у сфері догляду за дитячими речами? Аби не розгубитися у вирі правил та рекомендацій, ось маленький чек лист:
Попереднє прання. Всі нові речі, навіть якщо вони з маркуванням «для новонароджених», обов’язково потрібно прати перед використанням. Це необхідно для того, щоб видалити залишки виробничих речовин, які можуть викликати алергічні реакції, та й просто змити частинки бруду, що накопичилися під час пакування, зберігання та транспортування. Тож гель для прання дитячих речей варто придбати та використати за призначенням ще до радісної подорожі в пологовий будинок.
Періодичність. Одяг новонародженого потрібно прати після кожного використання. Навіть якщо річ здається чистою, на ній можуть залишатися мікрочастинки шкірного жиру, пилу та мікроорганізмів. Постільну білизну, рушники та пелюшки рекомендується прати не рідше ніж раз на 2–3 дні.
Температурний режим. Звісно, генетична пам’ять минулих поколінь диктує матусям свої поради. Наприклад, наші бабусі не уявляли собі прання дитячих речей без обов’язкового кип’ятіння, аби знищити всі мікроби. І справді, високі температури – це надійний спосіб позбутися будь-яких бактерій. Але чи варто так жорстоко ставитися до дитячих речей? Сучасні тканини можуть банально не витримати такого навантаження. Тож перед пранням варто обов’язково прочитати етикетку на одязі. Звичайно, для дитячих речей варто обрати підвищену температуру, однак, можна обійтися й без екстриму. Адже засоби для прання речей новонароджених від MADEFOR ефективно борються з бактеріями та забезпечують ідеальну чистоту навіть при помірних температурах.
Діти — окремо, дорослі — окремо. Не варто змішувати білизну членів родини з речами малюка. Це стосується всіх етапів: збору брудної білизни, безпосередньо, прання, а також подальшого зберігання. Такий підхід дозволить уникнути контакту з небажаними забрудненнями, невідповідними пральними засобами та мікроорганізмами. Дійсно, татові брудні шкарпетки та дитячі пелюшки — не найкращі сусіди.
Увага до полоскання. Ретельне видалення залишків прального засобу — гарант безпеки, захист від алергії та подразнень. А легке та повне виполіскування гелю BABY CARE MADEFOR дозволить не перейматися цим питанням, та не вмикати режим додаткового полоскання в машині.
Сушка та прасування. Найкращий варіант — сушити дитячі речі на свіжому повітрі, але без впливу прямих сонячних променів, що здатні зіпсувати структуру тканини. А щоб додатково захистити малечу від бактерій та мікроорганізмів усі бодіки, футболки, повзунки та колготки слід ретельно прасувати, особливо в перші місяці життя дитини.
Розібравшись із тим як та чим прати речі новонародженого можна одним махом застрахувати дитину від негараздів, а батьків — від тривоги та небажаних випробувань. Замовляйте гель MADEFOR BABY CARE, та насолоджуйтесь новим життям зі спокоєм та впевненістю.